طراحی سایت فروش فالوور  اینستاگرام

راه اندازی سایت فروش فالوور اینستاگرام

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام با سابقه چندین ساله نواوران برتر در حوزه طراحی سایت اختصاصی خدمات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر.

همه می دانیم که اینستاگرام تبدیل به اپلیکیشنی بسیار کاربرپسند شده است. بازار داغ اینستا باعث شده هرروزه به کاربران آن افزوده شود و بخش بزرگی از تجارت جهانی به سمت اینستاگرام پیش برود.

با توجه به علاقه وافر کاربران به افزایش راحت فالور و لایک و ویو  اینستاگرام ، بسیاری از افراد از این کار کسب درآمد می کنند.

خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام و خرید ویو اینستاگرام از علایق کابران این شبکه اجتماعی است.

تیم نوآوران برتر با سابقه درخشان در حوزه طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام آماده است که با ارائه نمونه کار های مختلف خود در حوزه راه اندازی سایت فروش فالوور اینستاگرام، و وبسایتی مطابق با سلیقه شما برای ورود شما به دنیای فروش آنلاین  و کسب درآمد بدون دغدغه یاری نماید.

سایت آماده فروش فالوور اینستاگرام برای افراد اقتصادی و کسانی که تازه کار هستند و برای شروع کار فروش فالوور اینستاگرام قصد دارند در ابتدای کار تجربه ای کسب کرده و سپس با قدرت بیشتری کار خود را برای فروش لایک و فالوور گسترش دهند گزینه بسیار مناسبی است.

قیمت طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام

 

آپشن

پکیج1

پکیج2 پکیج3
فریمورک اختصاصی yes yes yes
مدیریت مشتریان yes yes yes
مدیریت خدمات yes yes yes
مدیریت کیف پول yes yes yes
درگاه پرداخت آنلاین yes yes yes
قالب اختصاصی no yes yes
بخش مطالب و تصاویر no yes yes
تغییر دستی نتیجه سفارشات no yes yes
نمایش عکس پیچ و پست no yes yes
وضعیت پیج(عمومی یا خصوصی) no yes yes
پنل اختصاصی مشتریان no no yes
قیمت تماس بگیرید تماس بگیرید  تماس بگیرید

 

طراحی سایت فروش فالوور اینستاگرام

طراحی سایت خدمات اینستاگرام | طراحی سایت فروش فالوور | راه اندازی سایت فروش فالوور | سایت فروش فالوور اینستاگرام

طراحی سایت فروش خدمات اینستاگرام یکی از محبوب ترین وبسایت های فروشگاهی می باشد.

همانطور که می دانید اینستاگرام کاربران زیادی داشته و هرروزه به کاربران آن بسیار اضافه می شود. در نتیجه می توان گفت instagram تبدیل به جامعه آنلاینی شده است که می توان در آن سرمایه گذاری کرد.

افراد زیادی برای اینکه بدون دردسر و یا از دست دادن پیج خود با وارد کردن یوزرنیم و پسورد خود در اپلیکیشن های مختلف برای خرید فالوور، علاقه مندند تعداد فالورهای خود را خیلی ساده افزایش دهند. بنابراین اگر سایتی باشد که صرفا با وارد کردن آیدی پیج اینستا و تعداد فالوئر و لایک و ... دلخواه بتوانند خرید فالوور انجام دهند و بر تعداد فالوور و لایک پیج خود بیافزانند قطعا خوشایندتر است.

نوآوران برتر از اولین شرکت های برنامه نویس بود که با راه اندازی سایت فروش فالوور برای انجام سفارش خرید لایک و فالوئر اینستا توانست بسیاری از افراد که قبلا دستی و با فاش کردن پسورد اکانت خود در نرم افزار های مختلف فالوور خریداری می کردند را بسیار خوشحال کند. همچنین کسانی که با دردسر های بسیار از دیگر افراد سفارش می گرفتند و بصورت دستی سفارش آنها را انجام می دادند نیز با داشتن وبسایت اتوماتیک فروش فالوور بسیار راحتتر این کار را دنبال می کنند.

سایت فروش خدمات اینستاگرام شغلی مناسب برای کسانی است که بدنبال شغلی بدون دردسر و دغدغه هستندو یا به عنوان شغل دوم می توان از آن نام برد.

مزایای راه اندازی سایت فروش فالوور اینستاگرام

در سایتهای فروش خدمات اینستاگرام و شبکه های اجتماعی مدیریت سایت به تمامی بخش ها دسترسی کامل داشته و می تواند به آسانی سایت خود را اداره کند.در پنل مدیریت می توان به تعداد دلخواه دسته بندی انواع خدمات ایجاد کرد و برای هر دسته بندی می توان خدمات جدید درج کرد. به عنوان مثال دسته بندی فالور اینستاگرام، خدمات تلگرام و .... و محصول و خدمات آن ها فالور ایرانی ارزان، فالوور خارجی ، فالوور واقعی و ... می باشد.

همچنین امکان افزودن یا حذف کاربران سایت، افزایش یا کاهش میزان شارژ کاربران و .... را نیز در پنل مدیریت دارید.مدیران سایت فروش فالوور اینستاگرام می توانند با وارد کردن قیمت خرید و قیمت فروش خدمات میزان سود حاصله را نیز مشاهده کنند.

 

در راه اندازی سایت فروش خدمات شبکه های اجتماعی باید 2 بخش را در نظر گرفت :

1- قالب سایت (شکل ظاهری)

2- پنل مدیریت سایت

 

- قالب سایت فروش فالوور دو حالت دارد :

  •    - قالبی ساده و شرکتی: برای راحتی سفارش دادن مشتری و دارای بخش های محدود.
  •    - قالب اختصاصی و طراحی شده: قالبی بسیار شکیل و قابل توجه .در قالب اختصاصی هر بخشی که مدنظر شما باشد را می توان به سایت اضافه کرد. در قالب اختصاصی حتی می توان فروش بصورت پکیجی نیز انجام داد و سبد خرید برای مشتری ایجاد کرد.همچنین با قالب اختصاصی می توانید روی بحث سئو سایتتان کار کرده و وارد بازریابی دیجیتال برای سایت شوید .

 

- پنل مدیریت

با توجه به نیاز شما و انتخاب نوع قالب امکانات پنل مدیریت متفاوت خواهد بود. پنل مدیریت سایت فروش فالوور اینستاگرام شما با توجه به درخواست شما امکاناتش بیشتر می شود، زیرا پنل کاملا اختصاصی بوده و خیلی انعطاف پذیر برای گسترش می باشد.

در پنل مدیریت سایت فروش فالوور می توان خدماتی را تعریف کردو به سرور های مختلف متصل کرد که تمام مراحل اتوماتیک انجام شود و یا خدماتی را تعریف کنید و بعد بصورت دستی انجام دهید بدون اتصال به سرور ها و ...