اپلیکیشن | طراحی اپلیکیشن | اپلیکیشن موبایلی |اپ موبایل

 

معرفی اپلیکیشن و طراحی آن

اپلیکیشن چیست؟

اپلیکیشن به تمامی نرم افزار هایی که از آن ها روی وسایل هوشمند استفاده میکنید می گویند. تنوع اپلیکیشن ها امروزه خیلی زیاد شده است و تنها محدود به کامپیوتر و گوشی هوشمند و تبلت نیست. بلکه با توجه به نیاز جامعه برای سیستم ها و دستگاه های مختلف دیجیتال مانند لوازم خانگی نیز اپلیکیشن طراحی شده است. اما ما تمرکز خود را فقط بروی اپلیکیشن موبایلی اندروید و ios گذاشته ایم و به معرفی اپ موبایلی میپردازیم.

اپلیکیشن های گوشی هوشمند به دو دسته اصلی تقسیم میشود : اندروید , IOS

 

اپلیکیشن اندروید چیست؟

اپلیکیشن اندروید به نرم افزار هایی گفته می شود که بروی سیستم عامل اندروید قابلیت نصب و راه اندازی دارد. اندروید سیستم عاملی است که در قالب هسته لینوکس توسعه پیداکرده است.  مدیریت این سیستم عامل همراه با ارتباط با سخت افزار, امنیت و مدیریت پردازش و منابع گوشی موبایل را قالب سیستم عامل لینوکس انجام میدهد  و سیستم عامل اندروید فقط یک لایه است که ارتباط میان مخاطب و سیستم عامل لینوکس را برقرار می کند. گوشی هایی که زیر نظر گوگل هستند اکثرا سیستم عامل اندروید دارند و فرمت فایل نصبی اپلیکیشن باید apk باشد. برای دانلود اپلیکیشن می توانید از اپ google play  استفاده کنید.

 

اپلیکیشن ios چیست؟

اپلیکیشن های ios بروی سیستم عامل ios کار می کنند. سیستم عامل موبایل و تبلت های شرکت اپل ios می باشد. این سیستم عامل انحصارا در اختیار اپل بوده و به دیگر شرکت ها هنوز اجازه استفاده داده نشده است. سیستم عامل ios فقط برای iphon طراحی شده و همین کار هماهنگی خوبی بین نرم افزار ها و سخت افزار ایجاد کرده است و در هر دستگاه دارای نسخه متفاوتی است که هر کدام دارای ویژگی خاص خود است و امکانات متفاوتی ارائه می دهد. با استفاده از ابزار های SDK میتوان نرم افزار ios طراحی  کرد و در اپل استور های ایفون انتشار داد. 

 

نوآوران برتر با ترکیب علم روز و تکنیک نرم افزار های اندرویدی و ios منحصر بفردی را برای مشتریان عزیز خود طراحی و اجرا کرده است.تیم طراحی اپلیکیشن ما با داشتن تجارب فراوان و هدف کسب رضایت و خرسندی مشتری با تمام قدرت به گسترش کسب و کار شما توسط طراحی اپلیکیشن کمک خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش لطفا اینجا کلیک کنید.

پروژه های مرتبط

اپلیکیشن ماشین آلات

پروژه اپلیکیشن ماشین الات در زمینه کرایه ماشین آلات ساختمانی و سنگین ,کاملا منطبق با نظر کارفرما در بهار 1398 توسط شرکت نوآوران برتر

دسته بندی پروژه ها