طراحی وبسایت

سایت | طراحی سایت | طراحی سایت تخصصی و حرفه ای | طراحی سایت مشهد

معرفی وب سایت و مفهوم آن

وب سایت چیست؟

وب سایت  مجموعه ای از منابع وابسته به شبکه وب  مانند  صفحات وب و محتوای چندرسانه ای است که به طور معمول با یک نام دامنه  مشخص می شوند و حداقل در یک سرور منتشر می شوند.نمونه های قابل توجه wikipedia.org ، google.com و amazon.com هستند.

به وب سایتها می توان از طریق یک شبکه عمومی پروتکل اینترنت (IP), مانند اینترنت یا شبکه خصوصی محلی (LAN) توسط یک منبع یکنواخت(URL) که آن سایت را مشخص می کند ، دسترسی پیدا کرد.وب سایت ها می توانند عملکردهای زیادی داشته باشند و در انواع مختلفی از سبک ها استفاده شوند.یک وب سایت ها  می توانند  وب سایت شخصی ،وب سایت شرکتی برای یک شرکت ،  وب سایت دولتی و یا وب سایت سازمانی و غیره باشند.وب سایت ها به طور معمول به یک موضوع یا هدف خاص اختصاص داده می شوند ، از سرگرمی و شبکه های اجتماعی گرفته تا اخبار و آموزش.همه وب سایت های قابل دسترسی عموم به صورت جمعی شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند .

طراحی سایت چیست؟

طراحی وبسایت شامل مهارت ها و رشته های مختلفی در تولید و نگهداری وب سایت ها است.زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیکی وب است.از مراحل طراحی وب سایت میتوان به  طراحی رابط,  تالیف و تصنیف کردن, برنامه نویسی با کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی, طراحی با توجه به تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) اشاره کرد. اغلب افراد زیادی به صورت تیم هایی مشغول به کار هستند که هر یک از اعضا جنبه های مختلف فرایند طراحی را پوشش می دهند ، اگرچه برخی از طراحان به تنهایی کار کرده و تمام مراحل را خود  پوشش می دهند.

نوآوران برتر با داشتن سابقه طولانی در طراحی وب سایت با ترکیب علم روز و تکنیک به برنامه نویسی انواع سایت پرداخته و بروزترین کار را به کارفرما تحویل داده است. رضایت مشتری هدف نهایی ما بوده و در این زمینه تمام تلاش خود را خواهیم کرد.می خواهیم راه حل های خود را به شما معرفی کنیم بنابراین در اینجا کلیلک کنید.

پروژه های مرتبط

آموزشگاه سپید

وبسایت آموزشگاه خیاطی سپید فعال در زمینه آموزش خیاطی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای

وب سایت موسسه جوان نوجوان

سایت جوان نوجوان برای موسسه جوان نوجوان راه اندازی شد که خدمات خود را معرفی کنند

وبسایت دانشگاه عطار

وبسایت خبری دانشگاه عطار مشهد جهت درج اخبار روزانه دانشگاه و اطلاعیه کلاس ها و امکانات بیشتر...

سفارش محصول

دسته بندی پروژه ها